Czarshine

Poznaj nas!

Poznaj nas

Jesteśmy najnowocześniejszym studiem autodetailingu na Podlasiu.

Kompleksowy detailing w naszym wydaniu sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał lepiej niż w momencie gdy wyjechało z salonu. Auto Kosmetyka to dziedzina, w której się specjalizujemy. W naszym studio oferujemy m.in. korektę lakieru, zabezpieczanie lakieru, renowację lakieru, usuwanie rys oraz ochronę woskiem lub powłokami ceramicznymi, a także czyszczenie, renowację skór i pranie tapicerki.

Nieustannie dążymy do perfekcji

Dzięki zamiłowaniu do aut i doświadczeniu jakie zdobyliśmy od topowych specjalistów, jesteśmy w stanie doprowadzić każde auto do idealnego stanu.

W czym jesteśmy najlepsi?
Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart – jedyni na Podlasiu!.

Jesteśmy również certyfikowanym studiem detailingu powłok carbon Q oraz foli PPF Stek (najlepsze folie na świecie) – również jako jedyni na Podlasiu!

Profesjonalny lokal.

300 metrów kwadratowych nowoczesnej i profesjonalnej powierzchni do autodetailingu na najwyższym poziomie.

Strefa na mokro.

Posiadamy w swoich zasobach odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody.

Strefa na sucho.

Strefa na sucho przeznaczoną na nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu podczas nakładania).

Nowoczesne systemy.

Posiadamy nowoczesny system monitoringu oraz nowoczesny system alarmowy – technologie czuwają nad bezpieczeństwem.

Ubezpieczenie.

Gwarantujemy super ubezpieczenie w razie szkody oraz logistyczne rozwiązania w postaci parkingu z ogrodzeniem oraz opieki agencji ochrony.

Więcej niż autode...

Czarshine to wykfalifikowana kadra, z wieloletnim stażem. Hobbyści motoryzacyjni i zajawkowicze. Prowadzimy oficjalną współpracę z salonami samochodowymi.

Autodetailing to nasza pasja

Zaufaj specjalsitom i pasjonatom braży – powierz nam swoje auto jak setki innych klientów.

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dobrze wyszkolona kadra i nowoczesne narzędzia oraz środki nadały mojemu autu nową jakość. Polecam! – Rafał Ruła (brandCreo)