• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
+48 577 905 175

Autodetailing Białystok

Folie ochronne PPF

Zabezpieczanie samochodu folią PPF (Paint Protection Film) to innowacyjna usługa, która polega na pokryciu lakieru specjalną, przezroczystą folią ochronną. Dzięki temu Twoje auto zyskuje dodatkową barierę ochronną przed zarysowaniami, kamieniami czy szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Dodatkowo filie PPF zachowują oryginalny wygląd lakieru na dłużej, co przekłada się na wyższą wartość samochodu przy ewentualnej odsprzedaży.
Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę zabezpieczenia foliami PPF dla Twojego auta.
Polityka prywatności*

Utrzymaj nowy wygląd Twojego samochodu z ochronnymi foliami PPF

Głównym celem folii PPF (Paint Protection Film) jest zapewnienie maksymalnej ochrony dla każdego auta – nawet tego najbardziej wymagającego.
Pracujemy na produktach tylko najwyższej jakości. Ponadto, dzięki specjalnej bazie danych formatek, jesteśmy w stanie przygotować i dostosować specjalne wykrojniki, które idealnie pasują na dany model auta.

Perfekcyjne zabezpieczenie Twojego samochodu.

Folie ochronne to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych jak i najlepszych środków zabezpieczających pojazd. 

W naszej ofercie znajdziecie też możliwość zabezpieczania elementów wnętrza. Ekran, black piano - to najczęściej eksploatowane miejsca, dlatego też polecamy aplikację folii PPF na te najbardziej newralgiczne elementy. 

Jeżeli mamy do czynienia z zabytkowymi autami lub najnowszymi wypustami, również sobie z tym poradzimy. Nasi specjaliści bardzo często samodzielnie przygotowują materiał na te nawet najbardziej nietypowe pojazdy. 

Co daje folia PPF? 

Dzięki aplikacji krystalicznie przejrzystych folii zabezpieczających, pojazd zyskuje odpowiedni poziom odporności na szereg czynników zewnętrznych, takich jak zarysowania czy wgniecenia. Właściwa grubość folii odpowiada nie tylko za estetykę wyglądu, ale również za ochronę lakieru. 

Usługa oklejenia pojazdu trwa zazwyczaj od 3 do 7 dni. 

 

Właściwości folii PPF

Wybór odpowiedniej folii ochronnej jest bardzo ważny. Dlatego też w Czar Shine stawiamy na najwyższej jakości produkty. Folie PPF, na których pracujemy są wykonywane z najwyższych jakości tworzyw, co sprawdza się podczas silnych mrozów oraz wysokich temperatur w okresie letnim. Są to niezwykle trwałe folie, odporne też na promieniowanie słoneczne. 

 

Co to jest hydrofobowość? 

Folie ochronne stosujemy nie tylko w celu stworzenia osłony przed uszkodzeniami, ale również po to, aby krople wody nie przylegały do elementów lakierowanych. Wysokiej jakości folie hydrofobowe zapobiegają przywieraniu wody, kurzu i brudu. Folia sprawi, że większość wody samoczynnie spłynie z samochodu. Jest to zdecydowane ułatwienie w procesie pielęgnacji auta.

 

Samoregeneracja folii PPF

Folie ochronne są samoregenerujące. Powierzchnia folii ochronnej regeneruje się pod wpływem ciepła, dlatego też uszkodzenia jak drobne rysy czy mikro zarysowania, powstałe na foli PPF - znikają.

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.