• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
+48 577 905 175
Autodetailing Białystok

Pielęgnacja jachtów,
łodzi, motorówek oraz skuterów.

Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę pielęgnacji jachtu, łodzi lub motorówki.
Polityka prywatności*

Zadbaj o swój "wodny sprzęt" w możliwie dobry sposób.

W naszym studio autodetailingowym rozumiemy, że każda łódź, motorówka czy jacht to nie tylko środek transportu, ale również Twoja pasja i dumna inwestycja. Dlatego oferujemy kompleksową usługę pielęgnacji jachtów, łodzi i motorówek, która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdej jednostki pływającej.

Nasze Usługi:

  • Dokładne Mycie i Czyszczenie: Używamy specjalistycznych, bezpiecznych dla lakieru i powierzchni morskich środków czyszczących, aby delikatnie, ale skutecznie usunąć sól, osady i inne zanieczyszczenia, przywracając oryginalny blask.

  • Polerowanie i Woskowanie: Aplikujemy wysokiej jakości woski i sealanty, które nie tylko przywracają połysk, ale także zapewniają długotrwałą ochronę przed szkodliwym wpływem wody, promieni UV oraz innych czynników zewnętrznych.

  • Ochrona i Konserwacja Powierzchni: Specjalizujemy się w zabezpieczaniu powierzchni antypoślizgowych, drewna teakowego, metalowych elementów oraz innych szczególnych części jachtu czy łodzi, zapewniając im długowieczność i estetyczny wygląd.

  • Czyszczenie i Pielęgnacja Wnętrza: Zajmujemy się także kompleksowym czyszczeniem wnętrz, w tym tapicerki, elementów drewnianych, szkła i plastiku, przywracając świeżość i czystość kabinie oraz pomieszczeniom użytkowym.

Używamy najwyższej jakości powłoki do lakierów typu Gel Coat, która zabezpiecza przed promieniowaniem UV i utlenianiem, ponadto odpycha brud i znacznie minimalizuje powstawanie plam.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na usługę pielęgnacji, która przywróci Twojej łodzi, motorówce czy jachtowi dawny blask i elegancję, gwarantując przy tym najlepszą ochronę na przyszłość. 

Galeria - pielęgnacja jachtów, łodzi, motorówek oraz skuterów

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.