• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
+48 577 905 175
Autodetailing Białystok

korekta lakieru

Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę korekty lakieru Twojego samochodu.
Polityka prywatności*

Usługa, która przywraca blask, potęguje głębię i nadaje lustrzany połysk.

Polerowanie to zdecydowanie jeden z zabiegów, który daje najbardziej widoczny efekt. Podczas procesu usuwamy rysy, zmatowienia i inne skazy. Usługa przywraca blask, potęguje głębię i nadaje lustrzany połysk.

Z biegiem czasu stan lakieru auta wyraźnie odbiega od fabrycznego. Czym jest to spowodowane? Głównie podatnością nowych lakierów na zarysowania oraz nieodpowiednią jego eksploatacją. Korekta lakieru to proces przywrócenia dobrego stanu karoserii Twojemu pojazdowi w bezpieczny sposób. Dzięki takiemu zabiegowi lakier odzyskuje stan – często lepszy niż fabryczny, niesamowicie się błyszczy, a kolor jest głębszy.

Odnowiony lakier zdecydowanie wpływa na wartość pojazdu i powoduje, że ponownie możemy cieszyć się błyskiem lakieru. Korekta lakieru w naszym wykonaniu to coś więcej niż powszechne polerowanie.

Galeria - korekta lakieru

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.