• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
logo CharShine
+48 577 905 175
Autodetailing Białystok

Mycie parowe

Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę mycia parowego dla swojego samochodu.
Polityka prywatności*

Najskuteczniejsza metoda na bezpieczne umycie pojazdu.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości mycie parowe samochodu oraz silnika, które zapewnia dużo lepszy i dokładniejszy efekt niż użycie zwykłej wody.

Jest to usługa bezpieczna dla lakieru, w przeciwieństwie do korzystania z myjni automatycznych, które często powodują zarysowania. Para wodna nie działa bezpośrednio na karoserię jak to robi wysokociśnieniowy strumień wody. Przy użyciu pary jesteśmy w stanie doczyścić nawet najbrudniejsze ościeża i zakamarki przy uszczelkach.

Mycie silnika parą to najskuteczniejsza metodą oczyszczenia go. Przede wszystkim jest zdecydowanie najbezpieczniejsza (używamy suchej pary), ale zarazem najlepsza jeśli chodzi o radzenie sobie z ciężkimi zabrudzeniami w miejscach ciężko dostępnych. Jest to też usługa bardzo ekonomiczna i przyjazna środowisku.

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W Czar Shine świadczymy szereg usług:

  • ceramiczne zabezpieczenie pojazdu ( w tym łodzie, skutery, rowery)
  • Zabezpieczeniu pojazdów (motocykle, skutery, quady, łodzie, rowery) bezbarwną folią PPF
  • korekta lakieru
  • kompleksowe pranie tapicerki
  • impregnacja skór
  • detailing auta
  • woskowanie auta
  • ceramiczne zabezpieczenie felg oraz szyb
  • zabezpieczenie wewnętrznych elementów folią PPF
  • przygotowanie auta pod sprzedaż

Oferujemy usługi dla każdego kto lubi mieć czysty i zadbany pojazd. Zaczynając od bieżącej pielęgnacji i utrzymaniu pojazdu w jak najlepszym stanie, po szeroki wachlarz zabezpieczeń - w czym się wyspecjalizowaliśmy. 

Nasze usługi z pewnością pozwolą utrzymać swoje auto w jak najlepszym kondycji, co przekłada się na utrzymanie większej wartości rynkowej pojazdu używanego na dłużej. Oczywiście też nasze usługi zdecydowanie poprawiają efekty wizualne, które cieszą każdego.  

Klient jest zaproszony na bezpłatną konsultację, podczas której pomożemy mu dobrać odpowiednią usługę wychodząc na przeciw jego indywidualnym potrzebom. 

Pracujemy na produktach z najwyższej półki, są to między innymi certyfikowane powłoki ceramiczne oraz certyfikowane bezbarwne folie zabezpieczające takich producentów jak: Gyeon, Flexi Shield, Titan Coatings, Universe Protection 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy zespołem pasjonatów i profesjonalistów w dziedzinie detailingu samochodowego, którzy z branżą motoryzacyjną są związani od ponad 10 lat. Mimo szerokiego wachlarza usług, wyspecjalizowaliśmy się w zabezpieczeniach pojazdów. 

Klienci chętnie do nas wracają, ponieważ świadczymy nie tylko wysokiej jakości usługi, ale zawsze służymy radą w zakresie auto detailingu. Dokładamy wszelakich starań, żeby każdy Klient - nawet ten najbardziej wymagający - wyszedł od w pełni usatysfakcjonowany. Nasze realizacje mówią same za siebie :) 

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.