• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
+48 577 905 175
Autodetailing Białystok

Usuwanie wgnieceń metodą PDR

Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę usuwania wgnieceń metodą PDR.
Polityka prywatności*

Skutecznie eliminujemy wgniecenia i wybrzuszenia po gradzie lub uszkodzeniach parkingowych

Metalowe części karoserii naszych pojazdów mogą pod wpływem uszkodzenia ulec odkształceniu. Metoda Smart Repair polega na delikatnym wypychaniu uszkodzonych punktów od spodniej strony elementu karoserii. Służą temu odpowiednie narzędzia do napraw PDR, które pozwalają na doprowadzenie wklęśnięcia, ale też wybrzuszenia punktowego blachy, do swojego pierwotnego kształtu.

Używając specjalnych narzędzi, wgniecenia i wybrzuszenia po gradzie lub uszkodzeniach parkingowych zostają wyeliminowane. Małe uszkodzenia można z powodzeniem naprawić za pomocą techniki bez lakierowania, natomiast dla dużych uszkodzeń powierzchni karoserii samochodowej zdarza się, że konieczne jest ponowne lakierowanie, ale już bez dodatkowego szpachlowania uszkodzonego miejsca.

Technika PDR może być z powodzeniem stosowana dla znakomitej większości wgnieceń lub wybrzuszeń, gdzie nie doszło do odprysku lakieru.

Do odpowiedniego uchwycenia wgniecenia, a w szczególności jego zarysu, stosowane są lampy, które pod odpowiednim kątem oświetlają wgniecenie i pozwalają na jego precyzyjne zlokalizowanie. Punkt na spodzie musi być uchwycony przez technika narzędziem, co wymaga doświadczenia. Jego siła nacisku na punkt musi być rozpoznana i odpowiednio dostosowana do uszkodzenia.

Poprzez selektywnie dobieranie narzędzi naciskając wgniecenie jest ono delikatnie „masowane”, aż do uzyskania zadowalającego efektu. W tym miejscu bardzo ważne jest doświadczenie i umiejętności technika. Dlatego też, tak ważne jest wybieranie profesjonalnych firm do tego typu usług, ponieważ przy nieumiejętnym doborze narzędzi, lub nieodpowiedniej sile nacisku bardzo łatwo jest uszkodzić lakier karoserii.

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.