• ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-181 Białystok
+48 577 905 175
Autodetailing Białystok

Mrożenie lakieru

Czarek z Czarshine
Zapytaj o usługę mrożenia lakieru dla swojego samochodu.
Polityka prywatności*

Efektowa zmiana wizualna oraz skuteczna ochrona Twojego samochodu.

Bardzo popularna usługa wśród naszych Klientów. Mrożenie lakieru nie tylko zabezpiecza pojazd, ale również zmienia jego wygląd. Poprzez aplikowanie matowej folii PPF na lakier, który jest w połysku, uzyskujemy piękną satynę w tym samych kolorze. Folia matowa/satynowa jest także dedykowana do naturalnego zabezpieczenia lakierów fabrycznie matowych. Fabrycznie satynowe lakiery, niekiedy kosztują dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy złotych, a usługa mrożenia lakieru jest dużo tańsza i w dodatku mamy zabezpieczony lakier. 

Mrożenie lakieru to kompleksowe rozwiązanie dla tych posiadaczy aut, którzy chcą zmienić efekt wizualny swojego samochodu. Należy pamiętać, że poza efektem satynowego lakieru, folia PPF gwarantuje również pełną ochronę samochodu. 

Galeria - mrożenie lakieru

Darmowa konsultacja i bezpłatna wycena.

Zaufaj osobom, które od lat skutecznie zabezpieczają i dbają o samochody włącznie z tymi unikalnymi z najwyższej półki cenowej. Zapraszam do kontaktu.

Sprawdź nas!

Posiadamy odseparowaną strefę na mokro z centralnym zmiękczaczem wody oraz strefę na sucho przeznaczoną do nakładania powłok ceramicznych oraz foli PPF (brak wilgoci w powietrzu!).

Jesteśmy certyfikowanym studiem detailingu ekskluzywnych powłok Gyeon Quart (jako jedyni na Podlasiu) oraz powłok carbon Q i folii Universe Protection.

O co najczęściej pytacie?

W autodetalingu liczy się każdy detal!

Realizujemy skutecznie i sprawnie każdą usługę autodetailingu, pracując na produktach najwyższej jakości.