Zapraszamy na szkolenia z autodetailingu

Ucz się od najlepszych na rynku

Oferujemy kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne z zakresu autodetailingu.
Bazując na wieloletnim doświadczeniu, setkach realizacji oraz współpracy z najlepszymi studiami autodetailingowymi w Polsce możemy przekazać praktyczną wiedzę w tej złożonej i nie łatwej dziedzinie. Uczestnicy naszych szkoleń zdobywają praktyczną wiedzę odnośnie produktów, procedur postępowania oraz odbywają ćwiczenia.

Detailing samochodowy
Renowacja skór
aplikacja powłok ochronnych
Wyciąganie wgniotek metodą pdr

Zdobytą wiedzę można wykorzystać do wszystkich zabiegów poprawiających walory estetyczne aut. Zapewniamy wszystkie materiały, produkty, miejsce do szkolenia. Po każdym kursie wystawiamy certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania nawet do 80% całkowitego kosztu szkolenia. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt.

Krzysztof to kolejna osoba, która zaufała naszemu studiu i wybrała szkolenie z zakresu profesjonalnego detailingu właśnie u nas. Czterdziestogodzinna indywidualna nauka polegała na ćwiczeniu technik detailerskich takich jak pełna kosmetyka wnętrza czy rozbudowana sztuka wieloetapowej korekty lakieru. Nasz kursant wszystkie zabiegi wykonał na własnym aucie, które jest teraz idealną wizytówką jego pracy i świetnym materiałem marketingowym w przyszłych zleceniach.

Wybierając nasze usługi szkoleniowe macie Państwo zapewnione indywidualne podejście, wsparcie po szkoleniowe oraz wybór pakietu dostosowanego do Waszych potrzeb. Np. na potrzeby hobbystyczne można wybrać jednodniową praktykę lub planując w przyszłości w pełni profesjonalną pracę z zakresu detailingu organizujemy kilkudniowe, wieloetapowe i rozbudowane szkolenia zawierające szeroką gamę usług, które udokumentowane są certyfikatem potwierdzającym pozytywne przejście wszystkich etapów kursu.

Co jest bardzo ważne jako nieliczni przeprowadzamy takie coachingi w maksymalnie trzyosobowych grupach oraz pomagamy uzyskać dofinansowania unijne nawet do 80%! Zapewniamy również atrakcyjne zniżki na wszelkie materiały najwyższej jakości niezbędne do wykonywania autokosmetyki u naszych zaprzyjaźnionych dostawców.